🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
$81.05
Reel Darts Rewind Steel Tip Darts 24g—
$81.05
The Story
Reel Darts Rewind Steel Tip Darts 24g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Reel Darts |
| SKU | RDRewind22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 6.30mm |
| Pack Qty | 3 |
Check out our other darts in the Reel Darts Range!
Enhance your game with the perfect dart accessories to complement your set, from premium flights to durable shafts and more.


Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Reel Darts Rewind Steel Tip Darts 24g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Reel Darts |
| SKU | RDRewind22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 6.30mm |
| Pack Qty | 3 |
Check out our other darts in the Reel Darts Range!
Enhance your game with the perfect dart accessories to complement your set, from premium flights to durable shafts and more.



















