π Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$54.01
Loxley Underdog 70% Tungsten Steel Tip Darts 22.5gβ
$54.01
The Story
Loxley Underdog 70% Tungsten Steel Tip Darts 22.5g
Β
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | UNDERDOG |
| SKU | LOX-UND-22.5 |
| Point Length | 35mm (30mm protruding) |
| Dart Material | 70% Tungsten |
| Length | 48mm |
| Diameter | 7.15mm (max) |
| Pack Qty | 3 |


Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Loxley Underdog 70% Tungsten Steel Tip Darts 22.5g
Β
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | UNDERDOG |
| SKU | LOX-UND-22.5 |
| Point Length | 35mm (30mm protruding) |
| Dart Material | 70% Tungsten |
| Length | 48mm |
| Diameter | 7.15mm (max) |
| Pack Qty | 3 |



