🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
$81.05
Loxley Shark 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g—
$81.05
The Story
Loxley Shark 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Shark |
| SKU | SHARK-23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 6.80mm |
| Pack Qty | 3 |


Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Loxley Shark 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Shark |
| SKU | SHARK-23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 6.80mm |
| Pack Qty | 3 |



















