
Original: $78.35
-65%$78.35
$27.42The Story
Loxley Scott Baker The Mod 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Scott Baker - THE MOD |
| SKU | SB-MOD-23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48.20mm |
| Diameter | 7.15mm |
| Pack Qty | 3 |


Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Loxley Scott Baker The Mod 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Scott Baker - THE MOD |
| SKU | SB-MOD-23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48.20mm |
| Diameter | 7.15mm |
| Pack Qty | 3 |


















