π Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$78.35
Loxley Scott Baker The Mod 90% Tungsten Steel Tip Darts 15gβ
$78.35
The Story
Loxley Scott Baker The Mod 90% Tungsten Steel Tip Darts 15g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Scott Baker - THE MOD |
| SKU | SB-MOD-15 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 40.50mm |
| Diameter | 6.50mm |
| Pack Qty | 3 |


Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Loxley Scott Baker The Mod 90% Tungsten Steel Tip Darts 15g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Scott Baker - THE MOD |
| SKU | SB-MOD-15 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 40.50mm |
| Diameter | 6.50mm |
| Pack Qty | 3 |

