🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$82.41
Loxley Notorious 95% Tungsten Steel Tip Darts 24g—
$82.41
The Story
Loxley Notorious 95% Tungsten Steel Tip Darts 24g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Notorious |
| SKU | NOT-24 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 50.4mm |
| Diameter | 6.70mm |
| Pack Qty | 3 |


Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Loxley Notorious 95% Tungsten Steel Tip Darts 24g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Notorious |
| SKU | NOT-24 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 50.4mm |
| Diameter | 6.70mm |
| Pack Qty | 3 |


















