Original: $97.28
-65%$97.28
$34.05The Story
Loxley Mustang Darts 24g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Mustang |
| SKU | MUST-24 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 52.5mm |
| Diameter | 6.35mm |
| Pack Qty | 3 |


Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Loxley Mustang Darts 24g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Mustang |
| SKU | MUST-24 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 52.5mm |
| Diameter | 6.35mm |
| Pack Qty | 3 |



















