🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$79.70
Loxley Katana 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g—
$79.70
The Story
Loxley Katana 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Katana |
| SKU | KAT-23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 51.4mm |
| Diameter | 6.60mm |
| Pack Qty | 3 |


Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Loxley Katana 90% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Katana |
| SKU | KAT-23 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 51.4mm |
| Diameter | 6.60mm |
| Pack Qty | 3 |


















