🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$31.21
Original: $89.17
-65%Loxley Joker Part II 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g—
$89.17
$31.21The Story
Loxley Joker Part II 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Joker Part II |
| SKU | JOKE-2-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 6.55mm |
| Pack Qty | 3 |


Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Loxley Joker Part II 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Joker Part II |
| SKU | JOKE-2-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 6.55mm |
| Pack Qty | 3 |


















