
The Story
Loxley John Part World Champion Edition 90% Tungsten Steel Tip Darts 24g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | John Part |
| SKU | JP-WC-24 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 54.6mm |
| Diameter | 6.70mm |
| Pack Qty | 3 |


Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Loxley John Part World Champion Edition 90% Tungsten Steel Tip Darts 24g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | John Part |
| SKU | JP-WC-24 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 54.6mm |
| Diameter | 6.70mm |
| Pack Qty | 3 |


















