
The Story
Loxley John Part 30th Anniversary Edition 95% Tungsten Steel Tip Darts 25g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | John Part |
| SKU | JP-30-AE-25 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 6.75mm |
| Pack Qty | 3 |


Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Loxley John Part 30th Anniversary Edition 95% Tungsten Steel Tip Darts 25g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | John Part |
| SKU | JP-30-AE-25 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 6.75mm |
| Pack Qty | 3 |

















