🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$24.58
Original: $70.24
-65%Loxley Jelly Beeney 95% Tungsten Steel Tip Darts 23g—
$70.24
$24.58The Story
Loxley Jelly Beeney 95% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Jelly Beeney |
| SKU | LOX-JEL-23 |
| Point Length | 35mm (30mm protruding) |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 50.7mm |
| Diameter | 6.55mm (max) |
| Pack Qty | 3 |


Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Loxley Jelly Beeney 95% Tungsten Steel Tip Darts 23g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Jelly Beeney |
| SKU | LOX-JEL-23 |
| Point Length | 35mm (30mm protruding) |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 50.7mm |
| Diameter | 6.55mm (max) |
| Pack Qty | 3 |


















