🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
$58.07
Loxley Hood 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g—
$58.07
The Story
Loxley Hood 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Hood |
| SKU | HOOD-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48mm |
| Diameter | 6.70mm |
| Pack Qty | 3 |


Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Loxley Hood 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Hood |
| SKU | HOOD-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48mm |
| Diameter | 6.70mm |
| Pack Qty | 3 |



















