π Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$71.32
Loxley Featherweight Steel Tip Darts - Black - 18gβ
$71.32
The Story
Loxley Featherweight Steel Tip Darts - Black - 18g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Featherweight |
| SKU | Feather-blk18 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 42.8mm |
| Diameter | 6.20mm |
| Pack Qty | 3 |


Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Loxley Featherweight Steel Tip Darts - Black - 18g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Featherweight |
| SKU | Feather-blk18 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 42.8mm |
| Diameter | 6.20mm |
| Pack Qty | 3 |











