🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$71.59
Loxley Enforcer Forever 90% Tungsten Steel Tip Darts 24g—
$71.59
The Story
Loxley Enforcer Forever 90% Tungsten Steel Tip Darts 24g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Forever Enforcer |
| SKU | ENF-24 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 54mm |
| Diameter | 6.35mm |
| Pack Qty | 3 |


Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Loxley Enforcer Forever 90% Tungsten Steel Tip Darts 24g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Forever Enforcer |
| SKU | ENF-24 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 54mm |
| Diameter | 6.35mm |
| Pack Qty | 3 |


















