🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$77.00
Loxley Christian Kist WC Edition 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g—
$77.00
The Story
Loxley Christian Kist WC Edition 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Christian Kist WC |
| SKU | CK-WC-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48.25mm |
| Diameter | 7.10mm |
| Pack Qty | 3 |


Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Loxley Christian Kist WC Edition 90% Tungsten Steel Tip Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Christian Kist WC |
| SKU | CK-WC-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48.25mm |
| Diameter | 7.10mm |
| Pack Qty | 3 |


















