🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$27.42
Original: $78.35
-65%Loxley Christian Kist Lipstick Edition Darts 22g—
$78.35
$27.42The Story
Loxley Christian Kist Lipstick Edition Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Christian Kist - Lipstick |
| SKU | CK-LIPSTICK-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48.2mm |
| Diameter | 6.9mm |
| Pack Qty | 3 |


Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Loxley Christian Kist Lipstick Edition Darts 22g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Christian Kist - Lipstick |
| SKU | CK-LIPSTICK-22 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 48.2mm |
| Diameter | 6.9mm |
| Pack Qty | 3 |


















