π Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$47.25
Loxley Acorn 95 95% Tungsten Steel Tip Darts 14gβ
$47.25
The Story
Loxley Acorn 95 95% Tungsten Steel Tip Darts 14g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Acorn 95 |
| SKU | ACORN-14 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 26mm |
| Diameter | 7.10mm |
| Pack Qty | 3 |


Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Loxley Acorn 95 95% Tungsten Steel Tip Darts 14g
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Acorn 95 |
| SKU | ACORN-14 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 95% Tungsten |
| Length | 26mm |
| Diameter | 7.10mm |
| Pack Qty | 3 |

