Original: $67.53
-65%$67.53
$23.64The Story
Loxley Aaron Beeney Gen 2 Darts 24g
The man Beeney here is back with a new range!
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Featherweight |
| SKU | BEEN-G2-24 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 7.65mm |
| Pack Qty | 3 |


Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Loxley Aaron Beeney Gen 2 Darts 24g
The man Beeney here is back with a new range!
| Product Details | |
|---|---|
| Manufacturer | Loxley |
| Category | Featherweight |
| SKU | BEEN-G2-24 |
| Shaft | Plastic |
| Dart Material | 90% Tungsten |
| Length | 50.8mm |
| Diameter | 7.65mm |
| Pack Qty | 3 |



















